Christian Breton White+ Lab Whitening Expert Cellular Booster & Recovery Mask - pleegitav aktiivseerum ja taastav mask komplektis 50ml+15ml

Pleegitav ja rakkude uuenemist stimuleeriv seerum ja taastav mask.
Laos
Tootekood
BRE1216
Aitab ära hoida vanusest tingitud pigmendilaike, tedretäppe ja ebaühtlast pigmentatsiooni. Erakordselt efektiivsed antioksüdandid kaitsevad nahka väliste kahjustuste eest, hoides ära ebaühtlast pigmentatsiooni. Nahk saab justkui uue elu, jäädes kaunilt klaar, luminoosne ja nooruslikult särav. Christian Breton White +Lab on uurinud põhjalikult tundlikku nahka. Eriti tundlik on väliste kahjustuste suhtes õhuke nahk, millel tekivad sageli pigmentatsioonihäired, tedretähnid ja ebaühtlase jume. Christian Bretoni laboratooriumites on loodud esimene omataoline lähenemine süvapleegitusele. White +Lab intensiivne kahefaasiline ja kontsentreeritud pleegitavaid aktiivaineid sisaldav hooldussüsteem kindlustab mitmekordselt tõhusama pleegitava tulemuse võrreldes tavahooldustega. Vaid minutitega saavutate erakordselt puhta ja särava tulemuse. Ekspresshooldus algab rakkude ergutamisest Mela-C kompleksi sisaldava Cellular Boosteriga, mis on tuntud oma erakordse pigmenti ühtlaselt hajutava omaduse poolest. Rahustavate ja nahka pleegitavate toimeainetega seerum silub ja rahustab nahka ning avaldab mõju melaniini tekke protsessile; koorib õrnalt ning eemaldab elutud melaniinirikkad rakud. Nahktekstuur muutub ühtlasemaks, samas imenduvad pleegitavad toimeained. Luksuslik mask sisaldab Christian Bretoni Whitex SX kompleksi koos 20% kaoliiniga, pleegitavad aktiivained imenduvad tõhusalt ning tagavad suurepärase tulemuse.
Lisainformatsioon
Maht 50 ml+15ml
Bränd Cristian Breton
Toote liik Jaetoode
Kandke aktiivseerum Cellular Booster näole ja kaelale. Masseerige õrnalt seestpoolt väljapoole suunatud liigutustega. Seejärel kandke näole ja kaelale rikkalik kiht maski. Laske toimida 10-15 minutit. Masseerige õrnalt mikrotsirkulatsiooni parandamiseks ning sarvestunud kihi eemaldamiseks. Seejärel loputage veega. Jätkake igapäevase Christian Bretoni pleegitava hooldusega. Kasutage kaks korda nädalas.
Copyright © DEPILÉ OÜ