Transport

Vormistades tellimust Depilé veebipoes, saate valida, kas tellitud tooted toimetab Teieni Omniva kuller või soovite kaubale ise Depilé müügiesindusse järele tulla.

A. Ominva kullerteenus: postitame kaubad 24 tunni jooksul pärast makse laekumist. Pakk toimetatakse kohale järgmiseks või hiljemalt ülejärgmiseks tööpäevaks sõltuvalt tellimuse tegemise ajast. 

Kohaletoimetamisele eelneval päeval saadetakse Teile tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS-ga info paki saabumisest.

Paki kohaletoimetamise päeval helistab Teile kuller ja kooskõlastab paki üleandmise aja. Pakkide kohaletoimetamine toimub tööajal.

Ostudel, mille toodete kogusumma jääb alla 100€, lisandub transpordi maksumus vastavalt Teie valitud tarneviisile. Kui tellimuse suurus ületab 100€, on transport TASUTA!

 

B. Ise järele tulemine: soovi korral on võimalus tulla kaubale järele Depilé müügiesindustesse Tallinnas ja Tartus. Esinduste kontaktandmed ja lahtiolekuajad leiad meie kodulehelt.

NB! Pakk väljastatakse isikule, kes on Depilé andmebaasis registreeritud kasutaja või juriidilise isiku seaduslik esindaja.

Hilinemine

Kui saadetis peaks hilinema või on toode laost otsas, annab Depilé meeskond sellest alati teada ning täpsustab Teie toote kättesaamise detailid.

Postikulu

Omniva kulleritasu on Eesti piires 4.00 eurot. Kui te soovite oma tooted kätte saada mõnest teisest riigist, võtke meiega ühendust telefonil +372 6150 560 või e-kirja teel info@depile.ee, et leppida kokku hinnas ja tingimustes.

Copyright © DEPILÉ OÜ