Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

Firmast


Depilé OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mis tegutseb aastast 1997 ning omab esindusi Tartus ja Tallinnas.

Ettevõte eesmärgiks on tervise- ja ilumaailma professionaalidele igapäevatöös toetuse ning abi pakkumine. Depilé OÜ teeb tänaseks koostööd 34 firmaga 12 riigist, olles 46 kaubamärgi esindaja. Põhitegevuseks on professionaalsete kosmeetikavahendite, -salongisisustuse, meditsiinitarvikute, -mööbli ja -aparatuuri maaletoomine.

Depilé OÜ pakub erialalist täiendõpet ja konsultatsiooniteenust tervise- ja iluteenust osutavatele klientidele nii taastusravi, spaa kui ka kosmetoloogia valdkonnas, seda ka väljaspool Eestit.

Depilé OÜ on arenev organisatsioon, mille edu aluseks on olnud head partnerlussuhted Eesti tervishoiu ja professionaalse kosmeetikateenuse turul ning pidev paindlike lahenduste väljatöötamine, et paremini rahuldada klientide vajadusi.

Meie sortimendist leiate just endale sobiva toote sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu alessandro, Alfaparf Milano, Anesi, Depiléve, Phytomer, Fleurs, Phytoceane, Vie, Allpresan jpt. ja seda maaletooja hindadega. Meie tooteid kasutavad paljud juhtivad ilu- ning tervisesalongid. Hoolitseme Teie juuste, keha, käte, jalgade ja näo täiuslikkuse eest. Depilé veebipoest leiate sadu eri tooteid, mis on valitud arvestades nõudlikku tarbijat ja on 100% kvaliteedigarantiiga.

Soovime Teile meeldivaid ostuelamusi.

Copyright © DEPILÉ OÜ