Tellimine

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe rippmenüüs (vasakul) asuvale ostukorvi ikoonile. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu ning vajutades nupule “uuenda ostukorvi”. Üksikuid tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile. Kui soovite eemaldada ostukorvist kõik tooted vajutage nupule „Tühjendan ostukorvi“.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormistan ostu“.

Enne tellimuse lõpliku vormistamist valige paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 100 € maksva kauba kohaletoimetamine on Eesti piires tasuta ning see kajastub ka teie ostukorvis.

Tellimuse eest saate tasuda koheselt pangaülekandega või valides “Tasun arvega”, mis võimaldab valida sobiliku aja tellimuse eest tasumiseks.

Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „esita tellimus“.

Tooted postitatame teile pärast arve tasumist.


Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

 

Tagastamistingimused

Depilé veebipoest ostetud kaubale kehtib Teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

- Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

- Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@depile.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

- Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).

- Peale toote/toodete tagastamissoovist teatamist on Teil kohustus tagastada toode/tooted hiljemalt 30 päeva jooksul Depilé poele.

- Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse Teile 30 päeva jooksul.

- Tarbijal on soovitav müüjale teatada, millist makseviisi ta raha tagasi saamisel eelistab ja vajaduse korral teatada oma pangakonto number. Kui müüja ei tagasta raha õigeaegselt, võib tarbija esitada kaebuse tarbijakaitseametile. Juhul, kui tellimuse eest oli makstud krediitkaardiga, võib makstud summat tagasi nõuda krediitkaardi väljastanud firma kaudu.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Depilé veebipoest tellimise eripära.

Copyright © DEPILÉ OÜ