Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

POWERbreathe Shaker Deluxe - hingamisteede teraapiavahend

Shaker Deluxe on hingamisteede teraapiavahend, mis mobiliseerib hingamisteede sekreete.
Laos
Tootekood
PBSD
Shaker Deluxe on ekspektoratsiooni abivahend, suurendab kopsude kasutamist ja hingamise efektiivsust. Aitab vähendada hingeldust ja väsimust. Teraapiavahendi kasutamine on kerge ja käepärane. Seepärast sobib suurepäraselt nii lastele kui täiskasvanutele, et saada kiiresti probleemile leevendust, mil iganes seda vaja on. Shaker Deluxe on ideaalne abivahend inimestele, kellel on:

  • - köha,
  • - hingamisteede katarr
  • - bronhiit
  • - krooniline bronhiit
  • - bronhiektaasia
  • - emfüseem
  • - astma
  • - tsüstiline fibroos

Shaker Deluxe on Shaker Classic seadme teine generatsioon. Uus tehnoloogiline lahendus on ergonoomiline ja kindlustab kergemini tõhusa tulemuse. Ei vaja täiendavat häälestamist.

Lisainformatsioon
Bränd POWERbreathe
Toote liik Profitoode

Kasutada istudes või lamades. Võtke teraapiaseadme huulik kindlalt oma huulte vahele. Jälgige, et huulik on horisontaalses asendis. Hingake sisse läbi nina ja hingake välja läbi suu. Hoidke seadet suus asendis, mis tekitab maksimaalse vibratsiooni kopsudes. Seda saate kergesti määratleda. Asetage oma vaba käsi väljahingamise ajal rindkerele. Kui tekib köhareaktsioon, köhige ja väljutage sekreet nii sageli kui vajalik.

Kuidas Shaker Deluxe toimib?

Seadme sees on väike metallist kuulike. Seadmesse hingates tõuseb kuulike üles, kuid langeb oma raskuse tõttu taas alla. Tõusu ja langemise protsess toimub väga kiiresti. Kasutaja tunneb seda vibratsioonina. Kuulikese vibratsioon omakorda koos hingamisele osutatud kerge vastupanuga, kutsub esile rea positiivseid toimeid. Rõhu muutused kutsuvad esile väiksemate hingamisteede osade avanemise, kopsude aktiivselt kasutatav osa suureneb. Lima muutub vedelamaks ning vibratsiooni toimel seda liigutatakse. Suurenenud õhuvool aitab lima liigutada hingamisteede suurematesse osadesse, kust kerge köhimise teel on see kergesti eemaldatav.

Copyright © DEPILÉ OÜ