Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

PINO Thermo Massage Ointment - soojendav massaažisalv hispaania pipra ekstraktiga, 150ml

LIQUIDERMA sügavsoojendav massaažisalv on ideaalne vahend massaažiprotseduuri lõpetamiseks.

Laos
Tootekood
PNO35503

Kõrgkvaliteetne hispaania pipra ekstrakt healõhnalise niisutava kreemi alusel loob kasuliku ja kestva sügavatoimelise soojatunde. Hoiab ära düskomfortse lihasreaktsiooni, mis võib tekkida protseduuri alguses, eelkõige just väljendunud lihaspinge korral.

Näidustused: Lihaspinge ja -düskomfort, kroonilised lihas- ja liigesvaevused ning valulikkus, lihaspingest ning verevarustuse häiretest tingitud valusündroom.

Lisainformatsioon
Maht 150ml
Bränd PINO
Toote liik Jaetoode
Koostis Petrolatum, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Butyrospermum Parkii Butter, Glycine Soja (Soybean) Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Fragrance (Parfum), Capsicum Frutescens Fruit Extract, Benzyl Nicotinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Linalool

Osalise ja punktmassaaži läbiviimiseks. Sobib kasutamiseks nn trigger punktidel.

Kandke soojendavat massaažisalvi massaažipiirkonda. Massaažiks piisab vähesest kogusest. NB! Sõltuvalt nahatüübist võib soojendav massaažisalv põhjustada ajutist nahapunetust. Eelnevalt kasutada massaažiks termoefektita massaažiõli, -emulsiooni või -kreemi.

Kodus kasutamise korral on soovitav tundlikule nahale kanda eelnevalt vaseliini või analoogset ainet.

NB! Samal päeval ei tohi LIQUIDERMA soojendava massaažisalviga läbiviidavat massaaži kombineerida järjestikku soojaravi või hüdroteraapia protseduuridega. NB! Massaažisalvil on kauakestev soojendav toime. Olenevalt seisundist ei ole soovitav 12-24 tunni jooksul soojaravi ja hüdroteraapia protseduuride läbiviimine, et vältida nn põletava tunde teket eelnevalt masseeritud piirkonnas.

Peske alati pärast soojendava massaažisalvi kasutamist käsi. Massaažisalv ei tohi sattuda silma, limaskestale või lahtisele haavale. Hoida toodet eemal päikesevalgusest!

Copyright © DEPILÉ OÜ