Depileve Pink Wax – roosa roll-on vahapadrun, 100ml

Roosa Roll-on vahapadrun õrnale nahale. Roosa, kreemja konsistentsiga.
Laos
Tootekood
VAHVCRDIR100

Roosiõli rahustava efektiga vaha tundlikule nahale. Mitmeotstarbeline aloe veraga rikastatud vaha, mille koostis muudab vahatamise efektiivseks ja meeldivaks.

Peamised toimeained, omadused:

  • - naturaalne männivaik – naturaalne kleepaine
  • - mineraalõli – plastilisust andev, pehmendav.
  • - taimeõli – naturaalne pehmendusaine 
  • - titaandioksiidi puuder – põletikuvastase toimega, vähendab naha ärritusnähte, annab vahale kreemja konsistentsi

Depiléve’l on kompleksne hügieeniline vahatamissari, ideaalne näo ja keha vahatamisprotseduuri läbiviimiseks. Ulatuslik valik protseduurivahendeid tagab eduka vahatamisteenuse läbiviimise optimaalse ajakasutamise ja soovitud väga hea lõpptulemusega. Igale nahatüübile vastavalt on välja töötatud spetsiaalsed vahad, selleks et võimaldada ebasoovitavate kõrvalnähtudeta efektiivselt vabaneda soovimatutest ihukarvadest. Täiuslikuks teevad protseduuri spetsiaalsed vahatamise jaoks välja töötatud nahahooldusvahendid.

Lisainfo
Bränd Depiléve
Maht 100g
Toote liik Profitoode

Kasutamine: kanda nahale õhukese kihina, vältimaks liigsete vahajääkide jäämist nahale protseduuri lõpetamisel.

Kontrollige alati vaha temperatuuri enne nahale kandmist.

  • - Asetage vahapadrun koos roll-on aplikaatoriga vahatamispüstolisse.
  • - Sobitage padrun aplikaatoriga täisnurkselt.
  • - Soojenda vahapadrun vahasoojendajas.
  • - Kontrolli, et vaha poleks liiga kuum
  • - Tõmba roll-on otsikuga mööda nahapinda vahariba.
  • - Aseta vaharibale vahapaber, patsuta ja eemalda see järsu liigutusega.

Soovitused

1. Enne vahatamist on vajalik nahk protseduuriks ette valmistada, kasutades selleks Depilève’i nahka puhastavat, niisutavat (eriti oluline kuiva naha jaoks) ja naha tundlikkust vähendavat geeli Pre Base nr 1. Geel tagab vahatamise jaoks parema naha elastsuse ja vaha parema kinnitumise karva, mitte naha külge. Kandke nahale küllaldane kogus vahatamise alusgeeli kergete tsirkulaarsete liigutustega. Eemaldage geel salvräti abil. Parima efekti saamiseks kandke nahale veel üks kord küllaldane kogus vahatamise alusgeeli ja hoidke peal ~5 minutit, seejärel pühkige nahk hoolikalt kuivaks.

2. Kandke nahale vajaliku paksusega vahakiht karvakasvu suunas. Asetage vahatamispaberi riba vahale ning eemaldage seejärel kindla liigutusega
karvakasvule vastassuunas. Ebamugavustunde vähendamiseks asetage nahale käsi.

3. Vahatamisjärgselt eemaldage nahalt vahajäägid selleks ette nähtud puhastusvahenditega Milk Cleanser (kreemja struktuuriga, sisaldab antiseptilist toimeainet ja päikesekaitsefaktorit SPF8- ideaalne kõige tundlikumatel piirkondadel) või Oil Cleanser (niisutav vesilahustav massaažiõli - ideaalne kuivale nahale). Kandke vahatamise järgselt nahale kergete tsirkulaarsete liigutustega. Jätke hetkeks toimima ja seejärel eemaldage salvrätiga.

4. Pärast vahajääkide eemaldamist on soovitav kasutada Depilève’i karvakasvu aeglustavat seerumit Gold Concentrate with Papaya Extract.

5. Seejärel kandke protseduuri lõpetamiseks nahale Depiléve'i intensiivtoimelist rahustavat niisutava toimega kreemi Soothing Cream
või sügavniisutava ja tugeva rahustava toimega geeli 99% Aloe Vera Gel.

NB! Jälgida vahatamisprotseduuri järgseid juhiseid nahahoolduse ja igapäevaelu rütmi suhtes. Samal päeval ja kuni 48h peaksite vältima päevitamist, saunas- ja vanniskäimist ning teiste protseduuride teostamist samale piirkonnale. Koduses nahahoolduses on tähtsal kohal naha regulaarne koorimine ja niisutamine, mis aitab vältida karvade sissekasvamist ja naha liigset kuivamist.

Tootekataloog

Copyright © DEPILÉ OÜ