Depiléve Cold Paraffin Soft Cream - külm parafiinkreem, 450ml

Soojustundlikule nahale mõeldud külm parafiinkreem.
Laos
Tootekood
PARVEDEPF500

Ideaalne klientidele, kes ei talu soojaprotseduure ja salongidele, kus ei ole ruumi parafiinivanni asetamiseks.

Protseduuri saab teostada kätele, küünarnukkidele ja kogu kehale.

Parafiinimähise toimel tekib intensiivne higistamine, vee eraldumine on isoleeritud ning tulemuseks on sügavniisutav e. minisauna efekt.

Et saavutada veelgi paremaid tulemusi, kasuta soojendatud froteekindaid või elektrilist tekki.

Lisainformatsioon
Maht 450g
Bränd Depiléve
Toote liik Jaetoode

1. Puhastage enda ja kliendi käed niisutava antiseptilise puhastusvahendiga Dermo Spray. Kuivatage salvrätikuga ning  koorige nahka koorimiskreemiga Dermo Peel. Keha puhul kasutage spetsiaalset koorimisgeeli Cremfoliant.

 2. Masseerige ~2 minutit, et toimeained imenduksid, ülejäägid eemaldage salvrätikuga. Järgnevalt kandke nahale kergete masseerivate liigutustega emulsioon Collagen Elastin Plus. Kehaprotseduuri läbiviimisel kandke nahale vastav Anesi teraapiaampull, olles eelnevalt eemaldanud kõik koorimisgeeli jäägid salvrätikuga.

3. Kandke õhuke külma parafiini kiht spaatliga või pintsliga peopesadele. Liikuge randmest sõrmeotsteni, kattes ka sõrmevahed. Rullige lauale lahti kilerull ja asetage käsi kile peale. Nüüd kandke parafiin ka käe seljaosale ning mähkige kile ümber kogu käe. Keha- protseduuri läbiviimisel toimige samamoodi.

4. Laske parafiinil mõjuda 10-15 minutit. Seejärel eemaldage mähis, kasutades spetsiaalset  lõikenuga. Viige läbi kerge massaaž, et kasutatud toimeained maksimaalselt imenduksid. Ülejäägid eemaldage niisutatud või kuiva  käterätikuga. Kehaprotseduuri läbiviimisel toimige samamoodi.

 5. Protseduuri lõpetuseks kandke nahale kergete masseerivate liigutustega kätekreem A.H.A. Vajadusel teostage maniküür.

Koduseks kätehoolduseks kasutada A.H.A. kätekreemi  või kehaprotseduuri järgselt Anesi Silhouette kehakreemi, et pikendada selle suurepärase protseduuri saavutatud efekti.

 

 

Tootekataloog

Copyright © DEPILÉ OÜ