Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

TOGU

TOGU GmbH loodi aastal 1956 kahe venna, Toni Obermaier’i ja Gust Obermaier’i poolt. Algidee tuli Gust Obermaier’i poolt, tema sooviks oli luua pall, mis koosneks ühest tükist, vältimaks tootmisprotsessis poolitusjoont ja liimi. Firmanimi tuleneb vendade eesnimede esimestest tähtedest. Tänaseks on see perefirma kasvanud püsivaks ja stabiilseks turuliidriks tervise-, fitnessi- ja sporditarvikute tootmises.

TOGU, kui brändi alustaladeks on kvaliteet, traditsioonid, turvalisus ja pidev areng.

Made in Germany - TOGU kõik tooted valmivad Saksamaal asuvas tehases, nii tagatakse püsiv ja stabiilne kvaliteet. Kõik tootmisprotsessid on rangelt kontrollitud, pidevalt investeeritakse toodete turvalisuse tagamisse ja innovaatilisse tootearendusse.

TOGU põhirõhk on eritüüpi pallide ja õhuga täidetud treeningvahendite tootmisel, seega on turvalisuse tagamine tootearenduse juures suurim prioriteet. Enamusel võimlemispallidel on patenteeritud ABS® lõhkemisvastane süsteem. ABS® süsteemi aluseks on patenteeritud materjal CRYLON, mis takistab pallil pauguga lõhkemast ja laseb pallil aeglaselt tühjaks vajuda. Lõhkemisvastase süsteemiga TOGU võimlemispallide kasutamine on turvaline ja mugav igas olukorras – eriti laste, lapseootel naiste ja eakatega tegeledes.

TOGU omab 12 patenti ja üle 100 kaubamärgi. Pidevalt toimub tootearendus koostöös parimate koolitajate ja ekspertidega füsioteraapia-, meditsiini- ja sporditeaduste vallas. Valitud partneritega toimub pidev ja stabiilne koostöö üle maailma.

TOGU toodete tootmisprotsess vastab kõige rangematele keskkonna-kaitse nõudmistele. Kauakestvad tooted vähendavad oluliselt tootmisressurssi, võimalikud defektiga tooted võetakse kõik uuesti taaskasutusse. Tooted ei sisalda ftalaate, raskemetalli-jääke, ohtlikke värvi- ega lõhnaaineid.

Vaata lähemalt TOGU kodulehelt.

Copyright © DEPILÉ OÜ