Tellimine

Tellimine

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe rippmenüüs (vasakul) asuvale ostukorvi ikoonile. Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu ning vajutades nupule “uuenda ostukorvi”. Üksikuid tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile. Kui soovite eemaldada ostukorvist kõik tooted vajutage nupule „Tühjendan ostukorvi“.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormistan ostu“.

Enne tellimuse lõpliku vormistamist valige paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 100 € maksva kauba kohaletoimetamine on Eesti piires tasuta ning see kajastub ka teie ostukorvis.

Tellimuse eest saate tasuda koheselt pangaülekandega või valides “Tasun arvega”, mis võimaldab valida sobiliku aja tellimuse eest tasumiseks.

Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „esita tellimus“.

Tooted postitatame teile pärast arve tasumist.


Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Brändid