COMBINAL KULMU- JA RIPSMEVÄRVID

Enam kui 70 aastat on Austria firma Dr. Temt valmistanud kõrgkvaliteetseid kulmu- ja ripsmevärve. Tooted valmivad Viinis. Combinal kulmu- ja ripsmevärve nimetatakse tunnustavalt diplomaatilise klassi värvideks.
Värvidele on omistatud Austria kõrgeim kvaliteettoote sertifikaatmärgis.Combinal ripsme- ja kulmuvärvid on ülipopulaarsed ja hinnatud nõudliku, parimat kvaliteeti soovivate klientide hulgas. Combinal on pehme kreemvärv, mida on kerge kasutada, peale kanda. Suletavates tuubides värvid on hästi kättesaadavad ning säilivad turvaliselt, ei kuiva. Combinal värvib Teie kulmud ja ripsmed veekindlalt ja värv püsib 7–8 nädalat. Lisaks sisaldavad värvid spetsiaalset Combinal aktiivainekompleksi, mis kaitseb ripsmeid, soodustab ripsmekasvu. 

Combinal on pehme kreemvärv, mida on kerge kasutada, peale kanda. Suletavates tuubides värvid on hästi kättesaadavad ning säilivad turvaliselt, ei kuiva. Combinal värvib Teie kulmud ja ripsmed veekindlalt ja värv püsib 6 – 8 nädalat. Lisaks sisaldavad värvid spetsiaalset Combinal aktiivainekompleksi, mis kaitseb ripsmeid, soodustab ripsmekasvu.

Combinal’i sarja kuuluvad:
Combinal värvid - must, sinkjasmust, sinine, tumepruun, helepruun ja hall, 15 ml tuub
Combinal stabiliseeritud 5% vesinikperoksiid, 20 ml pudel
Combinal nahakaitsekreem, 100 ml tuub
Combinal spetsiaalse kattega kaitsvad silmapaberid, ripsmepadjakesed, 96 tk
Combinal ripsme-ja kulmupuhastaja, 125 ml pudel
Combinal värvipuhastaja, 125 ml pudel
Combinal pintsel ja spiraalhari
Combinal seerum-mask ripsmetele ja kulmudele

Copyright © DEPILÉ OÜ