Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

CHRISTIAN BRETON

„Naise ilu tähendab ühte, isikupära on hoopis midagi muud;

naine on nii palju kaunim, kui on näha tema vaimu ja hinge sära.”

Need kuulsad sõnad kuuluvad prantsuse iluprintsile Christian Bretonile, kelle ilutooted on esindatud enam kui 50 riigis ülemaailmselt. Kaubamärk loodi 1990. aastal. Tänaseks on Christian Breton jõudnud Prantsuse kosmeetika suurnimede hulka. On  kõikjal maailmas tuntud, kui väga innovatiivse ja kõrgkvaliteedilise kosmeetika looja, esindatud rahvusvaheliselt eksklusiivsetes ja esinduslikes kaubamajades nagu näiteks Galeries Lafayette Pariisis, Paris Gallery Dubais ja New Yorkis 5. avenüül.

Edu aluseks on ülitõhusad, personaalsetest vajadustest lähtuvad, uusimatel teadussaavutustel põhinevad unikaalsed nahahooldustooted, meigikollektsioonid ja parfüümid.
Kuidas sai alguse edulugu, kes on selle taga? Christian Breton eduloos mängib suurt rolli tema ema, kes oli oma aja kuulus dermatoloog-geneetik, Pasteuri Instituudi teadlane, kelle poolt teostatud naha geneetilised uuringud ”Genetics Skin System” olid teadusvaldkonnas suureks läbimurdeks.

Toetudes ema teadusuuringutele dermatoloogia, nahageneetika faktide ja erinevate rakumehhanismide vallas, loodi dermogeneetiline nahahooldussüsteem, mille väljatöötamine põhineb 10 000 erinevasse rassi, rahvusesse ja vanusesse kuuluvate naiste dermogeneetilisel uuringul. Kaubamärgi erinevatesse tooteliinidesse kuuluvad tooted täidavad iga naise ilusoovi, nii Euroopas, Indias, Aasias, Ameerikas kui ka Aafrikas.

Lisaks dermogeneetilistele nahahooldusliinidele loodi suurepärased intensiivhoolduste kollektsioonid silmadele Eye Priority, naha nooruslikkuse säilitamiseks Age Priority, huultele Lip Priority.

„Minu eesmärgiks on aidata säilitada kõigi naiste ilu, sära ja enesekindlus, hoides samas alal nende šarmi, hoolimata vanusest ja päritolust!”, kinnitab iluvisionäär.

Breton on enda ümber koondanud suurepärase meeskonna kõrgetasemelistest teadlastest, farmatseutidest ja iluterapeutidest, kes aitavad täita tema lubadust, mille ta on andnud miljonitele naistele üle maailma. Luksuslike toodete tekstuurides on kombineeritud kõige aktiivsemad kosmetoloogiamaailma aktiivained, tootmisprotsessi iga samm on täpselt kontrollitud ja tooteid esitletakse ilumaailmale optimaalse kvaliteedi ja tõhususe sertifitseerimise järgselt.

Vaata lähemalt Christian Bretoni kodulehelt.

Copyright © DEPILÉ OÜ