BELFEET

Belfeet - unikaalne kontseptsioon, mis hoolitseb jalgade tervise ja ilu eest.

Sarnaselt näonahale vajavad ka meie jalad erinevat hoolitsust. Keskmiselt teeb inimene ligikaudu 8000 kuni 10000 sammu päevas, jalgadele ning jalanahale langeb suur koormus.

Belfeet sari on loodud Hispaanias. Sarja looja on jalaterapeut Mari Carmen Sanches, kes on professionaalse jalahoolduse ja -ravi vallas tegutsenud enam kui 25 aastat, olnud pikka aega Esteetilise Jalahoolduse Assotsiatsiooni president. Oma varasemas töös jalaterapeudina tunnetas ta vajadust mitmekülgsemate jalahooldusvahendite järele, mis võimaldaksid personaalsete intensiivhoolduste läbiviimist ning muudaksid jalahoolduse esteetiliselt nauditavaks protseduuriks.

Belfeeti esteetilises jalahoolduses kasutatakse vastavalt jalgade vajadustele ja hetkeseisule spetsiaalseid nahahooldusvahendeid. Hoolduses kasutatakse personaliseeritud jalahooldusvahendeid, samuti kombineeritult aparatiivse metoodikaga, mis tagab perfektse lõpptulemuse. 

Lisaks pakub Belfeet mitmekülgse valiku erinevaid intensiivhooldusi kuivadele, higistamisprobleemiga, lõhedega, väsinud ning valutavatele jalgadele. Eriliselt nauditavad on personaalselt valmistatavad jalamaskid. Käepärased koduhoolduse tooted ning personaalne hooldusprogramm pikendavad professionaalse jalahoolduse efekti. Belfeet esteetilise jalahoolduse abil on võimalik ära hoida meditsiinilist abi vajavate jalaprobleemide teket.

Esteetilise jalahoolduse spetsialist oskab soovitada Teie jalgadele parimat individuaalsest vajadusest lähtuvat hooldust. Jalad väärivad erilist hoolitsust, sest nad kannavad Teie sammude eest hoolt terve elu jooksul.

Copyright © DEPILÉ OÜ