ALFAPARF MILANO

Alfaparf Milano -  terved ja kaunid juuksed - see on kõrgmood.

 

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu.

Alfaparf Grupp on 1980ndal aastal asutatud Itaalia firma, suurim juuksevärvide tootja Itaalias ning üks suurimatest kogu maailmas. Olles nr. 1 Itaalia grupp professionaalse kosmeetika vallas, ekspordib firma juba 40 aastat tunnustatud ilutooteid enam kui 80 riiki. Firmal on enda tehased ja laborid.  

2018. omistati ettevõttele autiitel Best Managed Companies in Itaalia. Alfaparf Grupp kuulub 31 erinevates valdkondades tegutseva Itaalia ettevõtte hulka, kellele omistati eduka, parima juhtimisega ettevõtte aunimetus. Auhind antakse välja ettevõttele, kes on silmapaistev tulemuslikkuse, strateegia ja organisatoorsete oskuste poolest.

Alfaparf Milano on omakorda number 1 bränd grupis. Preemiumklassi juhtiv juuksehooldus-bränd professionaalidele. Pakub tõhusamaid ja innovatiivsemaid lahendusi ning ainulaadseid tooteid kogemustega juuksurile. Juuksehoolduse- ja stilistika partner tunnustatud kõrgmoe moemajadele. Rikkalik tootevalik värvi, vormi, hoolduse ja stilistika vallas.

On aastate jooksul pälvinud erinevaid innovatsiooniauhindu professionaalse juuksehoolduse valdkonnas. 20 tooteliini ja enam kui 300 professionaalset tooteartiklit.

Täidab kõik nõudlike professionaalide vajadused.

 

Firmal on 2 rahvusvahelist teaduslaborit, 5 tehast erinevatel kontinentidel ja 23 filiaali.

Koostööd tehakse 38 rahvusvahelise akadeemiaga stilistika ja tehnika koolitamise vallas.

Firma filosoofiat annavad suurepäraselt edasi kaks tunnuslauset:

„Be provocative... be couture“  … ole trendikas ja nähtav
“Fashion and Beauty start from Hair Wellness” - Ilu ja moe aluseks on terved ning hooldatud juuksed.
Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest.

 

Alfaparf Milano on valitud partneriks juuksehoolduse ja -stilistika vallas erinevate tunnustatud kõrgmoe moemajade poolt. Samuti on olnud viljakas koostöö Euroopa Disainiinstituudiga  - European Institute of Design (IED).

Meeskonda on kuulunud läbi aegade palju tunnustatud stiliste, Richard Ashforth, Francesca Sesler jt. Londony Mahagony akadeemia looja, staažika tippstilist Richard Thomson juhtimisel on loodud aastate jooksul hinnatud kollektsioone. Tema tööd klientidena hindavad Samantha Cameron, Cheryl Cole ja Greta Scaachi. Kiire tähelennu teinud alfapari tehnik-stilist Kennet Frost on stiliseerinud Tyra Banks, Kylie Minoque, Oprah Winfrey ja paljude teiste Hollywoodi telestaaride soenguid. Pikkade juuste soengumaestro tiitliga pärjatud stilist Ruslan Tatjanin valis Alfaparf Milano, sest soovib kasutada ja pakkuda oma klientidele parimat. Mimmo Lasserra loominguline lähenemine ja eesmärk kombineerida juuste ilu ja perfektsus, on koostöö aluseks tuntud moebrändidega. Genny D´Auria stiil on sünonüümiks piirideta loomingulisusele. Eliabe Moreira on pärjatud õpetaja ja stilistina “par excellence” – tipptase, töös tuntav inglise juuksurikooli, itaalia kõrgmoe ja ladina-ameerikaliku kirgliku pühendumise süntees. Staaride ja tippmodellide juuste eest hoolitsemine on olnud väljakutseks tootearendusele.  Erinevad moeetendused ja trendid nõuavad kiireid juuksevärvi, -vormi ja stiilimuutusi. Seepärast vajavad juuksed erilist hoolt, parimat juuksevärvi ja hooldusaineid.

 

Alfaparf Milano teadlaste poolt on loodud ainulaadsed hooldavad püsivärvid EOC3 Evolution of Color Cube,  demipermanentne vegan ammoniaagi- ja MEA-vaba Color Wear, otsene pigmentvärv R´Evolution

Esimesena lisati juuksevärvidesse tervise ja ilu nimel hüaluroon, mida senini on kasutatud kosmeetikas naha nooruslikkuse taastamiseks, niisutamiseks.

Küllusliku värvipaletiga püsivärv EOC3 sisaldab rikkalikult hooldavaid ja kaitsvaid toimeaineid, ülipuhast mikrosuuruses värvipigmenti ning on madalaima ammoniaagisisaldusega garanteeritult 100% halli kattev püsivärv turul. Värvikaardi 110 tooni jaotuvad: naturaalsed toonid (3 liini - 24 tooni), moetoonid, spetsiaalsed blondid/plaatinum toonid, korrektorid/  mix-toonid, intensiivistajad, kontrasttoonid.

Unikaalne Pigments – puhaste kontsentreeritud pigmentide valik sai 2016.a. rahvusvahelise profivaldkonna kõrgeima innovatsiooniauhinna.

Spetsiaalne blondeerimissari Equipment & BB Bleach – taastav blondeerimise süsteem. Tehniliste profiteenuste valikut täiendab teraapiline süsteem värvimise-ja blondeerimisteenuste juurde Hair Supporters.

Naturaalne ammoniaagi- ja MEA vaba läikeefektiga demipermanentne ja kergvärv kuni 100% halli kattev püsivärvi efektiga vegan pigmentidega Color Wear põhineb ainult taimsetel pigmentidel.

Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente.

Kliente rõõmustavad trendikad soengu- ja värvikollektsioonid. Juuste tervise ja ilu nimel loodud toodete ja teenuste täiuslik valik on esindatud professionaalsetes juuksurisalongides.

Hooldustoode sarjade võtmesõnaks on personaalne juuksetüübist ja kahjustuse astmest lähtuv lähenemine.

Hooldustooted on free from kontseptsiooniga ehk kõik tooted on sulfaadi, parabeeni, parafiini, mineraalõli ja allergeenide vabad.

Lisaks sellele on Semi di Lino tooteliinil täiendav säraefekt ja värvikaitsekompleks, kaitse väliskeskkonna mõjude vastu. Profitooteid täiendavad kodused juuksehooldustooted.

 

1) Semi di Lino - Diamond (normaalsetele juustele), Moisture (kuivadele juustele), Reconstruction (kahjustatud juustele), Volume (peenetekstuurilistele juustele), Curls (lokkis ja laines juustele) Smooth (kahustele, raskesti käsitletavatele juustele).

2) Semi di Lino Scalp – erinevate peanaha probleemide lahendamiseks pre-ja probiootikumide ning probleemipõhiste toimeainetega.

3) Precious nature – looduslik vahemereline hooldav menüü värvitud juustele, lokkis juustele, sirgetele pikkadele juustele, kuivadele juustele ja kahjustatud, nõudlikele juustele.

4) Lisse Design – keratiinteraapia sari, saab teha sirgestust ja kahu vähendust samuti kahjustatud juustele.

5) Curl Design – keratiinteraapi volüümi, lainete ja lokkide tegemiseks.

6) Spetsiaalselt meestele Blends of Many.

Stilistika - Style Stories sari, mille all omakorda tooted enne viimistlust kasutamiseks, tekstuurimiseks ning vahad ja pastad ning geelid ja juukselakid.

 

Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

Kõrgmoe puudutus ja täiuslik juuksehoolitsus on lähemal kui kunagi varem.

www.alfaparf.com         www.alfa-parf.ru

Copyright © DEPILÉ OÜ