Suur valik Anesi Silhouette kehahooldustooteid 20% soodsamad!

ALESSANDRO - KÄTE- JA KÜÜNEHOOLDUSE ÜLEMAAILMNE LIIDER

Juba enam kui 30 aastat on alessandro International perfektse käte-, küüne- ja jalahoolduse sünonüüm. Silvia Troska asutas alessandro International GmbH & Co. KG aastal 1989. Firma peakontor asub Saksamaal Düsseldorfis. 
Aastaid tagasi ei osanud eduka Saksa firma looja unistadagi, et tooteid eksporditakse ülemaailmselt ja firma aastakäibeid imetletakse ettevõtjate poolt. Alessandro tooted ja teenused tähendavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust. 
Firma on regulaarselt võitnud tunnustatud iluauhindu. See kinnitab edumeelsust ja kohustust olla juhtivaks ilusate käte ning hästi hoolitsetud jalgade saavutamise spetsialistiks rahvusvahelisel tipptasemel.

alessandro kvaliteet ja elegantsus, loomingulisus ning trendikus on viinud koostööle Haute Couture moemajadega nagu Christian Dior, Dolce & Gabbana, Givenchy ja Issey Miyake. 
Alates 1999.a. on alessandro kandnud hoolt modellide küünedisaini eest nii moeetenduste kui fotosessioonide tarvis. Moemaailm kutsub teda juba aastaid hellitavalt „küünekuningannaks”.

Esimese naisena Saksamaal pälvis Silvia Troska eriti auväärse „Aasta ettevõtja“ autiitli aastal 1998. Silvia Troska on naine, kes on teinud silmapaistva karjääri. Ta tõi maailmaturule esimese happevaba geeli, tegi küünemodellaažist iseseisva ettevõtlusharu, registreeris küünedisaineri ameti. Suureks tunnustuseks on küüne- ja kätehoolduse tehnoloogia arendamises tehtud töö eest saadud mitmed „Beauty Awards“ iluauhinnad ning innovatsiooniautasud.

Rahvusvahelised trendiuurijad kinnitavad, et võrreldes paljude konkurentidega on alessandro olnud samm ees, osanud ette näha aja muutusi ning tunnetanud klientide ootusi. Seetõttu sai võimalikuks liidripositsiooni saavutamine professionaalsete iluteenuste turul. Samuti hindavad lõpptarbijad firma innovatiivset lähenemist tootearendusele, mis muudab lihtsaks, kuid tõhusaks koduse käte-, küüne- ja jalahoolduse.

Kõige populaarsemateks tootesarjadeks on Color Code 4 - unikaalne 99 värvitooniga ühtne dekoratiivlaki, peel-off UV/LED küünelaki Striplac, geellaki Lac Sensation, värvilise geeli süsteem; unikaalsed geelisüsteemid (küünemodellaaž ja naturaalsete küünte kattegeel), Hand!SPA (personaalne kätehooldus), Nail Spa (küünte erihooldus ning küünespaa), Professional Manicure (professionaalse küünehoolduse süsteem), Pedix (wellness- ja nn. elustiili jalahooldus), Men (meeste kätehooldus). Trendilooja positsiooni kinnitavad igal aastal lisaks ilmuvad 4-6 trendikollektsiooni ning nn. mind-mapping eripakkumised komplektidena.

alessandro International on vaieldamatult turuliider rahvusvahelisel tasandil kvaliteetteenuste alal. Firma pakub laia valiku tooteid ja teenuseid, mis täidavad ühtviisi nii professionaalide kui ka klientide soovid. Kliendid üle kogu maailma on tänulikud suure tootevaliku eest nii küünepikenduste, käte-, küüne- ja jalahoolduse ning samuti kõrgkvaliteetse dekoratiivkosmeetika eest.

alessandro pakub igaühele vajalikku – koduperenaistest ärinaisteni, meestele; igale inimesele igas vanuses.

Vaata lähemalt alessandro International kodulehelt.

Copyright © DEPILÉ OÜ