Stop Surgery Dermabrasion Peeling cream, 50ml

Ainulaadne noorendav ja korrigeeriv mikrodermabrasioonhooldus, professionaalsel tasemel naha lihvimine kodustes tingimustes.
In stock
Product code
BRE1680

Tõhus nahka siluv ja lihviv mõju on tagatud tänu liivakivikristallide ja glükoolhappe koostoimele ning professionaalsetele kasutusvõtetele. Koorivate ainete kokteil kiirendab naha uuenemist, toob välja noore ja säravalt terve nahakihi. Tulemuseks on kirgas ja sametine nahk, ühtlane ning sile nahatekstuur, taandunud miimilised kortsud ja väiksemad poorid. Sobib kõikidele nahatüüpidele, v.a ärritusnähtudega ülitundlik nahk.

Näidustused: kuiv, ebatasane nahk, kortsud, pigmendilaigud, naha päikesekahjustused, suurepooriline ja puhastamist vajav nahk, enne noorendavat aktiivhooldust, hooldustoodete mõju tõhustamine.

 

More Information
Brand Cristian Breton
Content 50ml
Product type Retail product

1. Puhastage nahk hoolikalt enne protseduuri.

2. Kandke Dermabrasion Peeling Creami kogu näole. Vältige silmaümbruspiirkonda ja tundlikumat piirkonda (nt kael). Masseerige 2 minuti vältel nahka. Loputage nahk leige veega puhtaks ja kuivatage ettevaatlikult.

3. Kandke nahale sobiv seerum, kreem või soovi korral mask. Korrake protseduuri 4 korda kuus (1 või intensiivkuuri korral maksimaalselt 2 korda nädalas). Soovitatav kasutada õhtuti.

Soovitused ja hoiatused. Enne kasutamist tuleb tähelepanulikult tutvuda kasutusjuhendiga. - Vältige silma- ja suuümbruspiirkonda ning ninasõõrmeid. Kui toode satub silma, loputage koheselt rohke puhta veega. - Ärge kandke toodet ärritatud või kahjustatud nahale. Nahaärrituse, -punetuse või -kuivuse ilmnemisel lõpetage koheselt toote kasutamine. Sümptomite jätkudes konsulteerige arstiga. - Vältige toote sattumist laste kätte. - Enne kasutamist tutvuge tähelepanelikult vastava juhendiga. - Ärge kasutage toodet sagedamini kui 2 korda nädalas. Jälgige ettenähtud kasutusvõtteid ja -sagedust. - Toode võib tõsta naha tundlikkust päikese suhtes, seetõttu on oluline kasutada kogu päeva jooksul sobivat päikesekaitsekreemi lähtudes naha valgustüübist SPF 15, SPF 30 või enam.

Toodet ei ole soovitatav kasutada järgmistel juhtudel:

Tundliku või ärritatud naha korral.

Koostoimes teiste nahka koorivate vahenditega.

Dermatoloogilise ravikuuri ajal.

Raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

7 päeva jooksul pärast päevitamist või solaariumikülastust.

Copyright © DEPILÉ OÜ