Depiléve Folisan, 6x10ml

Mõeldud sissekasvanud karvade ennetamiseks ja raviks.
In stock
Product code
VVEVEDELFR06

Niisutav toonik eemaldab õrnalt surnud naharakud, mis blokeerivad karvanääpsu ja põhjustavad sissekasvanud karvu. Vähendab ärritust, punetust ja muhke, avab poorid ja laseb karvadel välja kasvada.

Kuidas Folisan toimib?

Toime karvanääpsudele avastati ameerika hambaarsti poolt, kelle patsiendid rääkisid ka teistest toimetest toote kasutamisel. Lahus on ümbertöödeldud kosmeetiliseks kasutamiseks ja omab väga efektiivset toimet sissekasvanud karvade vastu ja on suurepärane kasutamiseks nahaärrituse vältimiseks peale raseerimist, vahatamist, epileerimist ning tekkinud ärritusnähtude eemaldamiseks. Folisan sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Meestele sobib see lahus peale habemeajamist, samuti kaelale. Naised on saanud suurt abi kasutamisel jalgadel, bikiinipiirkonnas, kaenlaalustel ja näopiirkonnas. Folisan on põletikuvastase toimega, lisaks omab kerget koorivat toimet, aitab kaasa naha regeneratsioonile. Folisan toimib astringeerivalt rasusele nahale.

More Information
Content 6x10ml
Brand Velona
Product type Retail product
Composition Aqua (Water), Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Salicylic Acid, Glycereth-26, Ethoxydiglycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol.

Kasutamine:

  • - Tupsutage probleemseid piirkondi Folisan´i  geeliga .
  • - Kasutage kord päevas seni kuni karv kasvab uuesti naha pinnale.
  • - Kasutada iga päev, kuni olete vabanenud sissekasvanud karvadest ja karvakasv on normaalne.
  • - Sobib kasutamiseks kätel, jalgadel, kaelal, bikiinipiirkonnas ja kaenlaalustes.
  • - Meestele sobiv kasutamiseks ka habeme piirkonnas. Hoiatus! Mitte kasutada aspiriini vastu allergiat omavatel inimestel.
  • - Ülitundliku naha puhul kasutada 2-3 päeva jooksul väiksemas piirkonnas.

Hoiatus!!!

Neil, kel üldiselt ülitundlik nahk, on soovitav Folisan´i proovida 2-3 päeva väiksemal piikonnal, et välistada võimalikku allergilist reaktsiooni.

Kui asetada lahus külma võite täheldada väikeste kristallide moodustumist. See on normaalne nähtus ning lahus omandab normaalsel temperatuuril oma esialgse kuju.

Copyright © DEPILÉ OÜ