alessandro Spa Sensation Paraffin Warmer

Esimene parafiini soojendusseade, mis töötab ilma elektrita.

Parafiin on kasutusvalmis juba 5 minuti jooksul.

In stock
Product code
ALE07803

alessandro Spa Sensation parafiini soojendusseade jätab unustushõlma elektrijuhtmed, elektrikulu ja aeganõudva parafiini sulatamis- ja soojendamisprotsessesi.

Ainulaadse parafiinisoojendaja eelised:
- lihtne, käepärane, garanteeritult hügieeniline – tänu praktilistele ühekordsetele Spa Sensatsion parafiini kogustele
- 100% personaalne kasutamine
- seade töötab ilma elektrita, ei ole elektrikulu
- ülilühike ettevalmistusfaas, maksimaalselt kuni 10 minutit
- samas seadmes saab soojendada parafiinikindaid ja -sokke
- lisasoojendusimpulss parafiinmaski ajal
- mugav transportida erinevatesse kabinettidesse – hõlbus kasutada samuti näo- ja kehahoolduse ajal
- unikaalne sügavsoojendav ja -niisutav toime
- leevendab lihas- ja liigesvalu
- spaa-meeleolu loob meeldiv ja lõõgastav lavendliaroom
- eriline AHAA! efekt tänu unikaalsele aurutehnoloogiale
- puhas säilitusaineteta parafiin

More Information
Brand alessandro
Content 1tk
Product type Pro product

Lugege hoolikalt kasutusjuhiseid enne seadme kasutamist. Ettevaatust! AromaVapor™ on kuum ja ebaõigel kasutamisel võib põhjustada nahapõletust. Seadme puhastamiseks soovitame kasutada sooja seebivett ja pehmet riiet. Samuti on lubatud parafiinieemaldusvahend ParaClean.

1. Asetage parafiinisoojendusseade tasasele kindlale tööpinnale. Avage soojenduskapp, kasutage selleks kapi küljel olevaid väikeseid sulgemis-avamispidemeid.

2. Sisestage mineraalsooladega soojenduspuuder PerfecTemp™. Seadme keskosas olevasse aknakujulisse hoidjasse nii, et soojenduspuudrikoti avatud osa oleks suunatud üles. Kotipõhi peab toetuma aknakujulise raami põhjale. Kotisuu peab aparaadi sulgemisel ulatuma aparaadist välja.

3. Seejärel asetage üks Spa Sensation parafiiniga kinnas/sokk aknakujulise hoidja parafiinikinda/soki hoidekonksudele. Nii kindal kui sokil on ääres spetsiaalne läbipaistvast kilest vastava märgisega kinnitusriba. Jälgige, et asetate kinda/soki hoolikalt raami taskusse. Toimige sarnaselt teise Spa Sensation parafiinkinda või –sokiga. Asetage see soojenduspuudri hoidja teisel pool olevatele spetsiaalsetele hoidekonksudele.

4. Avage ettevaatlikult AromaVapor™ essentsiaalse õli kotike ning valage selle sisu hoolikalt soojenduspuudri PerfecTemp™ kotikesse. Jälgige, et valaksite kogu õli koguse soojenduspuudrikotti. Aktivatsiooniks kuluvad mõned sekundid. NB! Vältida laste kätte sattumist. Tegemist on kergesti süttiva materjaliga.

5. Sulgege hoolikalt Spa Sensation parafiinisoojendusseade. Jälgige, et soojenduspuudrikoti PerfecTemp™ avaus ulatuks soojendusseadme ülaosast välja. Mõne hetke möödudes hakkab seadme ülaosast eralduma lõõgastavat AromaVapor™ lavendliaroomi. NB! Ärge asetage kätt aurule. See on väga kuum. ~5-7 minuti möödudes auru intensiivsus väheneb, aurujuga vaibub ning parafiin on kasutusvalmis.

6. Tõstke üks parafiinkinnas/-sokk soojendusseadmest välja. Asetage see lauale ja teise käega abistades, vajutades kindale/sokile, aidake kaasa parafiini ühtlasele jaotumisele kindas/sokis ning aplikatsiooniks vajalikule jahtumisele.

7. NB! Hoidke kinda/soki avatud osa kinni nii, et parafiini sellest välja ei valguks. Samal ajal võib samuti sulgeda soojendusseadme, et vältida teise kinda jahtumist.

8. Juhendage klienti ja toetage kliendi kätt/jalga parafiinkindasse/-sokki asetamisel. Kindal on sõrmede jaoks jaotused. Kui klient on väga tundlik temperatuurile, laske parafiinil eelnevalt rohkem jahtuda.

9. Kui parafiinkinnas/-sokk on kätte/jalga asetatud, kasutage kergeid masseerivaid võtteid, et tagada ühtlane parafiinmaski jaotumine. Soojuse hoidmiseks asetage parafiinkinnaste/sokkide peale froteekinnas/-sokk või -rätik. Järgnevalt korrake tegevust alates punktist nr. 6 teisel käel. NB! Parafiini temperatuur hakkab mõne minuti möödudes langema, kuid saate esile kutsuda täiendava soojaimpulsi kui teostate massaaživõtteid läbi kinda. Olenevalt ruumi temperatuurist püsib parafiin soojana 8-12 minutit.

Copyright © DEPILÉ OÜ