Depiléve Roll-on Bronze Wax for Men DF - meestevaha roll-on vahapadrun 100g

Depiléve Roll-on Bronze Wax for Men DF meestevaha roll-on vahapadrun

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

 • Ddepiléve Roll-on Bronze Wax for Men DF meestevaha roll-on vahapadrun

Depiléve Roll-on Bronze Wax for Men - meestevaha roll-on vahapadrun 100g

Spetsiaalselt meestele Roll-on vahapadrun. Eemaldab ka kõige tugevamad karvad.

Suurus: 100g

Saadavus: Laos

Tootekood: VAHVCRDNB100

Kirjeldus

Tänu oma suurepärastele omadustele on see vaha ette nähtud spetsiaalselt meeste karvade eemaldamist. Tõhus ženšenni õli sisaldav vaha, mis on mõeldud nii käte kui ka jalgade epilatsiooniks. Nahale elustava mõjuga ning väldib sissekasvanud karvade tekkimist. Kreemjas taastavate aktiivainetega vaha sobib allergikutele, ei sisalda naturaalseid vaike, mida leidub vahade koostises kleepainena. Sisaldab karvanääpsupõletiku vastast ja ennetavat toimeainet. Ideaalne tundlikule nahale ja tugevate karvade eemaldamiseks.

Peamised toimeained:

 • -  hüdrogeneeritud C6-20 polüolefiin - alus, kleepaine
 • -  mineraalõli - plastilisust andev, pehmendav
 • -  salitsüülhape - põletikuvastane ja allergivastane toime 
 • -  titaandioksiid - põletikuvastane toime
 • -  ženšenn

Tekstuur: pruun vedela konsistentsiga

Depiléve’l on kompleksne hügieeniline vahatamissari, ideaalne näo ja keha vahatamisprotseduuri läbiviimiseks. Ulatuslik valik protseduurivahendeid tagab eduka vahatamisteenuse läbiviimise optimaalse ajakasutamise ja soovitud väga hea lõpptulemusega. Igale nahatüübile vastavalt on välja töötatud spetsiaalsed vahad, selleks et võimaldada ebasoovitavate kõrvalnähtudeta efektiivselt vabaneda soovimatutest ihukarvadest. Täiuslikuks teevad protseduuri spetsiaalsed vahatamisprotseduuri jaoks välja töötatud nahahooldusvahendid.

Lisainformatsioon

Suurus 100g
Toote suurus Ei

Kasutamine: kanda nahale õhukese kihina, vältimaks liigsete vahajääkide jäämist nahale protseduuri lõpetamisel.

Kontrollige alati vaha temperatuuri enne nahale kandmist.

 • - Asetage vahapadrun koos roll-on aplikaatoriga vahatamispüstolisse.
 • - Sobitage padrun aplikaatoriga täisnurkselt.
 • - Soojenda vahapadrun vahasoojendajas.
 • - Kontrolli, et vaha poleks liiga kuum
 • - Tõmba roll-on otsikuga mööda nahapinda vahariba.
 • - Aseta vaharibale vahapaber, patsuta ja eemalda see järsu liigutusega.

Soovitused

1. Enne vahatamist on vajalik nahk protseduuriks ette valmistada, kasutades selleks Depilève’i nahka puhastavat, niisutavat (eriti oluline kuiva naha jaoks) ja naha tundlikkust vähendavat geeli Pre Base nr 1. Geel tagab vahatamise jaoks parema naha elastsuse ja vaha parema kinnitumise karva, mitte naha külge. Kandke nahale küllaldane kogus vahatamise alusgeeli kergete tsirkulaarsete liigutustega. Eemaldage geel salvräti abil. Parima efekti saamiseks kandke nahale veel üks kord küllaldane kogus vahatamise alusgeeli ja hoidke peal ~5 minutit, seejärel pühkige nahk hoolikalt kuivaks.

2. Kandke nahale vajaliku paksusega vahakiht karvakasvu suunas. Asetage vahatamispaberi riba vahale ning eemaldage seejärel kindla liigutusega
karvakasvule vastassuunas. Ebamugavustunde vähendamiseks asetage nahale käsi.

3. Vahatamisjärgselt eemaldage nahalt vahajäägid selleks ette nähtud puhastusvahenditega Milk Cleanser (kreemja struktuuriga, sisaldab antiseptilist toimeainet ja päikesekaitsefaktorit SPF8- ideaalne kõige tundlikumatel piirkondadel) või Oil Cleanser (niisutav vesilahustav massaažiõli - ideaalne kuivale nahale). Kandke vahatamise järgselt nahale kergete tsirkulaarsete liigutustega. Jätke hetkeks toimima ja seejärel eemaldage salvrätiga.

4. Pärast vahajääkide eemaldamist on soovitav kasutada Depilève’i karvakasvu aeglustavat seerumit Gold Concentrate with Papaya Extract.

5. Seejärel kandke protseduuri lõpetamiseks nahale Depiléve'i intensiivtoimelist rahustavat niisutava toimega kreemi Soothing Cream
või sügavniisutava ja tugeva rahustava toimega geeli 99% Aloe Vera Gel.

NB! Jälgida vahatamisprotseduuri järgseid juhiseid nahahoolduse ja igapäevaelu rütmi suhtes. Samal päeval ja kuni 48h peaksite vältima päevitamist, saunas- ja vanniskäimist ning teiste protseduuride teostamist samale piirkonnale. Koduses nahahoolduses on tähtsal kohal naha regulaarne koorimine ja niisutamine, mis aitab vältida karvade sissekasvamist ja naha liigset kuivamist.

Brändid

Depiléve Roll-on Bronze Wax for Men - meestevaha roll-on vahapadrun 100g

EUR

1,75 €

0