Depil-OK Rosa Wax DF - roosavaha Pink Roll-On vahapadrun 100g

Depil-OK Rosa Wax DF - roosavaha Pink Roll-On vahapadrun

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

 • Depil-OK Rosa Wax - roosavaha Pink Roll-On vahapadrun 100g

Depil-OK Rosa Wax – roosavaha Pink Roll-On vahapadrun, 100g

Rahustava efektiga roosiõliga vahapadrun tundlikule nahale.

Suurus: 100g

Saadavus: Laos

Tootekood: VAH310103

Kirjeldus

Roosavaha soovitatakse tundlikule, erilist kaitset vajavale nahale. Vahal on nahka kaitsvad ja säästvad omadused, lisaks meeldiv aroom ning roosa värvus. Kõik see teeb epilatsiooniprotseduuri meeldivaks ja on oluline nahahoolduse seisukohast, viies miinimumini karvade eemaldamisel võimaliku naha mehhaanilise ärrituse. Koostises on titaandioksiid, mis on põletikuvastase toimega, vähendab naha ärritusnähte, annab vahale kreemja konsistentsi.

Peamised toimeained, omadused:

 • - naturaalne männivaik – naturaalne kleepaine
 • - mineraalõli – plastilisust andev, pehmendav
 • - taimeõli – naturaalne pehmendusaine 
 • - titaandioksiidi puuder – põletikuvastase toimega, vähendab naha ärritusnähte

Tekstuur: roosa, kreemja konsistentsiga.

Lisainformatsioon

Suurus 100g
 • Soojenda vahapadrun vahasoojendajas.
 • Eemalda vahapadrunilt kaitseriba ja katseta, et vaha poleks liiga kuum.
 • Seejärel tõmba roll-on otsikuga mööda nahapinda (karvade kasvu suunas) sobiva pikkusega vahariba.
 • Aseta vahale vahapaber (jäta viimane sentimeeter vabaks paberi mugavamaks eemaldamiseks), patsuta.
 • Tõmba nahk ühe käe abil pingule ja teise käega eemalda vahapaber järsu liigutusega karvakasvu vastassuunas (eemaldamisel hoia paber nahaga võimalikult paralleelselt - ära MITTE KUNAGI tõmba paberit üles, kuna see võib tekitada valu, hematoomid ja karvade halvema eemaldumise).
 • Vahapaberit saab kasutada mitu korda kuni selle pind on üleni kaetud vahaga. Nüüd tuleb võtta uus vahapaber.

Soovitused

1. Enne vahatamist on vajalik nahk protseduuriks ette valmistada, kasutades selleks Depilève’i nahka puhastavat, niisutavat (eriti oluline kuiva naha jaoks) ja naha tundlikkust vähendavat geeli Pre Base nr 1. Geel tagab vahatamise jaoks parema naha elastsuse ja vaha parema kinnitumise karva, mitte naha külge. Kandke nahale küllaldane kogus vahatamise alusgeeli kergete tsirkulaarsete liigutustega. Eemaldage geel salvräti abil. Parima efekti saamiseks kandke nahale veel üks kord küllaldane kogus vahatamise alusgeeli ja hoidke peal ~5 minutit, seejärel pühkige nahk hoolikalt kuivaks.

2. Kandke nahale vajaliku paksusega vahakiht karvakasvu suunas. Asetage vahatamispaberi riba vahale ning eemaldage seejärel kindla liigutusega 
karvakasvule vastassuunas. Ebamugavustunde vähendamiseks asetage nahale käsi.

3. Vahatamisjärgselt eemaldage nahalt vahajäägid selleks ette nähtud puhastusvahenditega Milk Cleanser (kreemja struktuuriga, sisaldab antiseptilist toimeainet ja päikesekaitsefaktorit SPF8- ideaalne kõige tundlikumatel piirkondadel) või Oil Cleanser (niisutav vesilahustav massaažiõli - ideaalne kuivale nahale). Kandke vahatamise järgselt nahale kergete tsirkulaarsete liigutustega. Jätke hetkeks toimima ja seejärel eemaldage salvrätiga.

4. Pärast vahajääkide eemaldamist on soovitav kasutada Depilève’i karvakasvu aeglustavat seerumit Gold Concentrate with Papaya Extract.

5. Seejärel kandke protseduuri lõpetamiseks nahale Depiléve'i intensiivtoimelist rahustavat niisutava toimega kreemi Soothing Cream 
või sügavniisutava ja tugeva rahustava toimega geeli 99% Aloe Vera Gel.

NB! Jälgida vahatamisprotseduuri järgseid juhiseid nahahoolduse ja igapäevaelu rütmi suhtes. Samal päeval ja kuni 48h peaksite vältima päevitamist, saunas- ja vanniskäimist ning teiste protseduuride teostamist samale piirkonnale. Koduses nahahoolduses on tähtsal kohal naha regulaarne koorimine ja niisutamine, mis aitab vältida karvade sissekasvamist ja naha liigset kuivamist.

Brändid

Depil-OK Rosa Wax – roosavaha Pink Roll-On vahapadrun, 100g

EUR

1,90 €

0